Japonské inspirace

japonsko007

Beseda spojena s výstavou japonských artefaktů a ochutnávkou čaje se uskuteční ve čtvrtek 6.3.2008 v 17 hodin v přednáškovém sále v přízemí ZŠ Bystřice.
Japonské inspirace. Povídání o životě v Japonsku. V čem nás může Japonsko inspirovat? Co nás může na Japonsku zarazit? Jaký je rozdíl v pracovním životě dělníka v Japonsku a u nás? To jsou jedny z otázek, které beseda s Petrem Kantorem – pedagogem Ostravské univerzity, zodpoví.

Kromě besedy si návštěvníci prohlédnou výstavu japonských artefaktů (kimona, keramiky, masky, obrazy) a napijí se šálku zeleného japonského čaje.Petr Kantor, rodák z Třince. Pedagog Ostravské univerzity. Předseda Japonského akademického klubu. V Japonsku pět let studoval a dnes zde přednáší na Tokai University.

japonsko005 japonsko004 japonsko002 japonsko009 japonsko008 japonsko011

Trackback from your site.